• Filter products Showing all 7 results
  Szukaj
 • UDT szkolenia dla grup zorganizowanych

  Na początku musisz wiedzieć, że UDT, czyli Urząd Dozoru Technicznego to instytucja państwowa, zajmująca się zapewnieniem bezpieczeństwa przy obsłudze czy konserwacji urządzeń, które na terenie Polski zostały objęte dozorem technicznym.  Już teraz możesz zapisać swoich pracowników czy też wraz z innymi współpracownikami wziąć udział w szkoleniu dla grup zorganizowanych z tego zakresu. Dzięki temu firma zyska nowych specjalistów, którzy będą w stanie podnieść jej poziom, zwiększyć standardy i sprawić, że praca stanie się jeszcze bardziej efektywna, a przy tym też korzystniejsza finansowo.

  Bardzo ważne jest to, że właściwie każdy może przystąpić do naszego szkolenia. Jedyną zasadą jest przede wszystkim to, że uczestnik musi mieć już ukończony 18. rok życia. Nie musisz się obawiać, że potrzebne będzie posiadanie jakiś innych uprawnień. Konieczne staje się za to zgłoszenie grupy, wybranie odpowiedniego kursu, dostosowanie daty oraz uiszczenie zapłaty. Następnie istotne jest zaangażowanie się w nasze szkolenia UDT, które często odmieniają sytuację zawodową uczestników.

  Jakie szkolenia UDT można u nas odbyć?

  Zapewne zastanawiasz się, jakie szkolenia są u nas dostępne. Musimy przyznać, że od początku zależało nam na tym, żeby uczestnicy mieli jak największy wybór. Dlatego też nasza firma daje możliwość zdobycia uprawnień UDT związanych z różnymi urządzeniami m.in. wózkami jezdniowymi podnośnikowymi, podestami ruchomymi przejezdnymi, żurawiami samojezdnymi, żurawiami wieżowymi, żurawiami przenośnymi czy suwnicami. UDT szkolenia, które przeprowadzamy w naszej firmie, zostały zaplanowane w taki sposób, aby szczególną uwagę zwrócić na obsługę urządzeń objętych dozorem technicznym. Kursy teoretyczne często bywają też u nas dostępne online! Elastyczność, ale przy okazji dopasowanie się do wymagań uczestników szkoleń UDT, zawsze jest i będzie dla nas najważniejsze. Z tego też powodu nasza oferta cenowa również jest dostosowana do oczekiwań klientów, czyniąc ją w ten sposób jedną z najkorzystniejszych na rynku.

  UDT uprawnienia – jak zdobyć?

  Dzięki naszym szkoleniom możesz zdobyć uprawnienia UDT. W ten sposób przyszły czy obecny pracodawca będzie wiedział, jakie są Twoje kwalifikacje związane z obsługą czy też konserwacją określonych urządzeń, które w naszym kraju podlegają dozorowi technicznemu. W szczególności do tego grona zaliczamy urządzenia, wchodzące w skład tzw. transportu bliskiego. 

  Nasze szkolenia UDT kładą nacisk zarówno na kwestie związane z wiedzą teoretyczną, jak i też dużą uwagę przykładamy do aspektów już typowo praktycznych. Nasi doświadczeni instruktorzy doskonale wiedzą, jak w krótkim czasie skutecznie przekazać wiedzę i wszystkie niezbędne wskazówki. Dzięki temu egzamin UDT, który odbywa się już po zakończeniu szkolenia, staje się czystą formalnością. Warto zaznaczyć przy okazji, że ma on zawsze zarówno postać praktyczną, jak i teoretyczną, dlatego tym bardziej dobry szkoleniowiec staje się bezcenny. W końcu, kiedy chcesz obsługiwać czy też nadzorować urządzenia, które objęte zostały dozorem technicznym, koniecznie musisz pozytywnie zdać egzamin UDT i otrzymać zaświadczenie kwalifikacyjne. Wystawia je jedynie Urząd Dozoru Technicznego.

  Zastanów się, które urządzenia techniczne Ty lub też Twoi pracownicy powinni nauczyć się obsługiwać czy też konserwować, a następnie skontaktuj się z nami i czerp korzyści, jakie daje UDT uprawnienia. W końcu nigdy nie jest za późno, aby się doskonalić i zyskiwać nowe oraz tak praktyczne umiejętności.